Gorąco polecam usługi Pani Julii. Pełen profesjonalizm. Ogromne wsparcie w wyborze produktów wykończenia wnętrz, świetna pomoc i wyczucie potrzeb klienta. Polecam!!!

Katarzyna Hinc

Super Pani projektant, współpraca z Panią Julią na najwyższym poziomie, słucha zlecającego, jest otwarta na jego sugestie (bez problemu dokonuje zmian). Podsuwa dobre praktyczne pomysły, dzieli się fachową wiedzą, doradza na każdym kroku projektu. Dobiera produkty z najwyższą starannością i oczywiście dobrej klasy. Pozdrawiam serdecznie i życzę wielu twórczych projektów.

Lucyna Białkowska

Świetna współpraca i niesamowite efekty końcowe. Serdecznie polecam!

Jakub Wardziński

Chciałem bardzo polecić współpracę z Julią, to specjalistka bardzo zaangażowana i otwarta na potrzeby klienta. Wysłuchała naszych potrzeb i zorganizowała nasze małe „biurowe piekiełko”, tak jak chcieliśmy i z miejscem na wszystko. Bardzo dziękuję i jeszcze raz szczerze polecam.

Paweł Iwaniuk

Zdecydowaliśmy się na konsultacje wraz z raportem i był to bardzo dobry wybór…. Serdecznie polecam konsultacje z Panią Julią. Potrafi pomóc tym, którzy mają w głowie wiele pomysłów – ale nie wiedzą jak je połączyć i na co się zdecydować. Następnie w przeciągu kilku dni otrzymaliśmy raport na maila zawierający wszystko to co udało nam się uzgodnić wraz z podaniem przykładowych inspiracji. Dziękujemy bardzo za spotkanie, uważność, profesjonalizm i za wszelkie wskazówki.

Daria Serafin

Julia jako projektantka sprawdza się doskonale, w małej przestrzeni potrafi zmieścić wszystko, co wcześniej wydaje się niemożliwe do zmieszczenia. Potrafi spełniać marzenia, dzięki swojej kreatywności i zamiłowaniu do przestrzeni i natury, i to zarówno w całościowej aranżacji wnętrz jak i jednostkowych pomieszczeń. Podczas procesu projektowania mamy możliwość aktywnego w nim udziału, zaczynamy od konsultacji, a tak naprawdę długich rozmów, które z Julią przychodzą bardzo łatwo. Doskonale wyczytuje wszystkie nasze życzenia, potrzeby, wyobrażenia, oczekiwania, jest uważną słuchaczką. Pewnie dlatego tak perfekcyjnie przekłada potrzeby i pragnienia klienta na projekt. Daje też wybór projektów, przedstawia różne propozycje, które następnie omawiamy i jest gotowa na ich dowolne łączenie. Przenoszenie elementów jednego projektu do innego, aż do pełnej akceptacji założeń; to dla niej nie problem. A to nie koniec, Julia przesyła też cenne informacje z dokładnymi danymi wybranych materiałów i ich lokalizacją. W pakiecie z projektem dostajemy więc także jej indywidualną opiekę.

Podczas pracy z Julią czuć, że to co robi jest jej pasją, z radością dzieli się swoimi pomysłami i przyjmuje nasze. Jest przy tym w pełni profesjonalna, potrafi w 100% wykorzystać daną przestrzeń, a jej pomysły i podpowiedzi w zasadzie zawsze są trafne. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Julią, która jest naprawdę świetna i z całego serca polecam wszystkim jej usługi. Szczególnie tym, którzy chcą czuć się „zaopiekowani” na każdym etapie – od fazy koncepcji aż po realizację. Julia pomoże każdemu stworzyć indywidualną i wymarzoną przestrzeń, balansując w określonym budżecie. Umie tworzyć piękne i naturalne wnętrza, aranżuje przestrzenie zgodnie z najnowszymi trendami, ale szukając przy tym proporcji i połączeń. Dobiera najbardziej optymalne materiały wykończeniowe, także według obowiązujących trendów, ale unika nadmiaru. W efekcie otrzymujemy projekt funkcjonalny i stylistyczny, charakteryzujący się doskonałym wzornictwem i ponadczasowymi rozwiązaniami. Każdy z etapów prac składa się na ten finalny efekt, którym jest wnętrze przemyślane i dostosowane do naszego trybu życia i potrzeb. Jest niepowtarzalne i przeznaczone tylko dla nas, harmonijnie z nami związane, odzwierciedla nasze oczekiwania, pragnienia i styl życia.

Cieszę się, że to jeszcze nie koniec naszej wspólnej pracy z Julią!

Paulina Pawelska

Pani Julia pomogła nam rozstrzygnąć wszystkie wątpliwości dotyczące aranżacji mieszkania i zagospodarować każdy metr w najlepszy możliwy sposób. Polecam współpracę z nią zarówno osobom, które wciąż szukają odpowiedniego designu dla swoich czterech ścian, jak i tym którzy mają różne pomysły, ale nie potrafią połączyć ich w całość.

Marta Niepołońska

Pani Julia projektowała nam łazienkę i toaletę w oparciu o bardzo mały budżet. Mimo ograniczeń stworzyła nam bardzo fajny projekt, wsparła w poszukiwaniu wszystkich akcesoriów (wizyty m.in. w ImexTop, kontakt z dystrybutorami, żeby zaoszczędzić parę złotych i inne podobne sztuczki). Była w ciągłym kontakcie z ekipą remontową i wyjaśniała z nimi wszelkie pojawiające się pytania czy problemy.

Dodatkowo otrzymaliśmy kontakt do zaprzyjaźnionego stolarza, który okazał się bardzo dobrym specjalistą. Serdecznie polecam!

Rafał Zasadziński

Pani Julia – jako projektantka spisała się na medal. Dodam tylko, że nie brązowy czy srebrny, ale złoty! Zajęła 1 miejsce w tym co rob na co dzień – w projektowaniu. Mając mieszkanko 45 m2 – 3 pokojowe zrobiła coś co wydawało się nie możliwe. Z tak małej przestrzeni robiła to o czym marzyliśmy. Podczas procesu projektowania mieliśmy aktywny wpływ na to co będzie zrobione – długi wywiad, rozmowy z nami oraz dziećmi. Wszystkie wskazówki wzięła do siebie i przeniosła na projekt. Do wyboru mieliśmy kilka możliwości, mogliśmy nawet wymieszać projekty aby w końcowej fazie zaakceptować wynik końcowy. To nie koniec – po zaakceptowaniu projektu Pani Julia była z nami praktycznie cały czas – informowała nas o aktualnych promocjach i zniżkach rzeczy, mebli czy dodatków, które aktualnie są tańsze i warto teraz kupić. W funkcjonowaniu jako projektantki wnętrz u Pani Julii wdać pasję, widać radość oraz pełen profesjonalizm w tym robi. Każdy z gości wchodząc do naszego „wielkiego” – małego mieszkanka zapytany ile tu jest metrów – każdy odpowiada średnio o 10 metrów więcej. I to zasługa Pani Julii. Każdy metr został wykorzystany w 100%. Teraz chyba można zrozumieć ten „złoty medal”. Pomysły i podpowiedzi Pani Julii były trafiane idealnie mając na uwadze metraż, dzieci , rozmieszczenie pomieszczeń itp. itd. Czy jesteśmy zadowoleni z usług studia Pani Julii – tak, czy polecamy usługi Pani Julii – tak, czy będziemy korzystali z usług Pani Julii w przyszłości – tak – jeśli tylko będzie taka potrzeba!!!! Dziękujemy – my jako cała rodzina!!

Jakub Żembrowski

Współpraca z Julią była bardzo przyjemna, potrafiła pomóc nam sprecyzować nasze oczekiwania, trafnie doradzała, odwołując się do profesjonalnej wiedzy o danych materiałach. Jesteśmy bardzo zadowoleni z projektu.

Edyta Wardzińska

Pani Julia jest najlepsza polecam z całego serca, kuchnia i salon zrobione, łazienka też, teraz przyjdzie kolej na sypialnie, oczywiście z Architekturą & Naturą

Magdalena Dombrowska

Polecam współpracę z Julią Chalimoniuk. Cenię kreatywność Julii, znajomość fachu, doświadczenie! Doskonałe adaptacje obiektów gastronomicznych, salonów piękności, klatek schodowych, aranżacje mieszkań prywatnych. Dostaliśmy kilka bardzo ciekawych propozycji aranżacji naszego mieszkania (salonu, sypialni, sypialni córki). Julia bardzo uważnie słucha potrzeb klienta, propozycje są ściśle odpowiadające potrzebom. Podobają mi się rozwiązania eko, te, które są blisko natury. Cenna jest znajomość segmentu mass, medium, jak i premium. Z serca polecam usługi aranżacji Julii!

Alena Krynicka

Z Julią wyobrażenia o swojej wymarzonej przestrzeni stają się rzeczywistością, w dodatku bardzo funkcjonalną. Julia świetnie wyczuła nasz styl i pomogła stworzyć miejsce wygodne, przytulne i dopasowane do potrzeb naszej rodziny. A współpraca to po prostu towarzyska przyjemność, kreatywna burza mózgów i dużo dobrej energii. Dziękujemy!

Olga Subocz