?Projektuję  przytulne i komfortowe wnętrza mieszkań, domów i stref publicznych, z jak największym poszanowaniem Natury?. Chętnie  stosuję naturalne?, najlepiej lokalne, materiały i produkty o wysokiej jakości

?Nazywam się Julia Chalimoniuk-Dombrowska, ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych? w Gdańsku, na kierunku Architektury Wnętrz

?Na mojej stronie znajdziesz inspiracje, pomysły oraz wiedzę na temat aranżacji wnętrz, mebli, doboru dodatków i roślin???.

?Architektura wnętrz jest moją pasją, ponieważ każdy projekt jest inny, daje możliwość współpracowania z różnymi ludźmi, kreatywnej pracy i realizacji pomysłów. 

?Na co dzień śledzę ekologicznenowości we wnętrzach, meblarstwie oraz w architekturze. Biorę aktywny udział w szkoleniach branżowych i targach. Inspiruje mnie otaczający świat, moda, fotografia, architektura a w szczególności Natura?.

?Poza pracą uwielbiam podróże bliskie i dalekie, wyprawy rowerowe?‍♀, aktywnie spędzać czas wśród Natury?, rysować✍️, czytać książki?, poznawać i szukać inspiracji w otaczającym mnie świecie ?.

Architektka Wnętrz

?Julia Chalimoniuk-Dombrowska

? 515 701 136

Polecam się do wszelkich wyzwań projektowych!

Architektka Wnętrz Julia Chalimoniuk-Dombrowska Fot: Olha Fotografia