Nazywam się Julia Chalimoniuk i jestem Architektem wnętrz. Istotne jest dla mnie projektowanie z jak największym poszanowaniem natury, z zastosowanie naturalnych, najchętniej lokalnych materiałów o wysokiej jakości. Znajdziesz tutaj inspiracje, pomysły oraz wiedzę na temat aranżacji wnętrz, mebli i doboru dodatków.

Architektura wnętrz jest moją pasją, ponieważ każdy projekt jest inny i daje możliwość współpracowania z ludźmi i kreatywnej pracy i realizacji pomysłów. Ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych w Gdańsku i cały czas się dokształcam i ciągle szukam nowych metod, innych dróg, by się rozwijać i osiągać więcej. Na co dzień śledzę nowości we wnętrzach, meblarstwie, architekturze. Biorę aktywny udział w szkoleniach branżowych i targach. Uwielbiam tworzyć nowe rzeczy i poznawać ludzi. Zajmuję się tym wszystkim co stwarza możliwość rozwoju. Inspiruje mnie otaczający świat, moda, fotografia, architektura a w szczególności natura.

Zajmuję się projektowaniem wnętrz prywatnych oraz publicznych w zakresie koncepcji jak i projektów wykonawczych. Pomagam również przy zakupie, wynajmie oraz sprzedaży nieruchomości w zakresie przygotowania mieszkania, domu tak by podwyższyć jego wartość.

Projektowanie wnętrz jest moją pasją, podchodzę do swoich zadań z pełnym zaangażowaniem i z radością. Poza pracą uwielbiam podróże bliskie i dalekie, wyprawy rowerowe, aktywnie spędzać czas wśród natury, rysować, czytać książki i poznawać i szukać inspiracji w otaczającym mnie świecie.

Na blogu chciałabym przekazać moją wiedzę, doświadczenie, wyczulić zmysły na otaczający świat i pokazać niezbędne metody i sposoby by pomóc zrealizować cel, jakim są wymarzone wnętrze.

Wierzę, że jeśli się czegoś pragnie i wytrwale się pracuje to wszystko jest możliwe!

Architekt wnętrz

Doscha STUDIO Julia Chalimoniuk

515 701 136

Polecam się do wszelkich wyzwań projektowych!

Zapraszam do kontaktu!

Architekt Wnętrz Julia Chalimoniuk         Fotograf: Olga Subocz